ZMENA OTVÁRACÍCH HODÍN - Po-Pia 8.00-17.00
Predaj prírodného kameňa-našu predajňu nájdete pri hlavnom ťahu Hlohovec->Leopoldov->Diaľnica D1
Kamenné obklady a dlažby
Kameň pre dom a záhradu
Gabióny,murovaci kameň
Chatky, altánky a záhrada
clanky

Zaujímavé články

Prírodný kameň - vonkajšie obklady a dlažby

Prírodný kameň - vonkajšie obklady a dlažby
Prírodný kameň je vhodným doplnkom nielen do interiéru, ale efektne dotvára aj okolité prostredie. Vonkajší obklad z prírodného kameňa sa teší dlhodobo obľube v mnohých domácnostiach kvôli príťažlivému vzhľadu a odolnosti voči výkyvom počasia. Fasádne obklady z prírodného kameňa sú zastúpené v širokej palete farieb, ľahko sa udržiavajú, sú kvalitné a cenovo dostupné. Napriek svojej hmotnosti je možné prírodný kameň lepiť aj na zateplené fasády, ktorú je nutné pred lepením kamenného obkladu na stenu náležite pripraviť na danú záťaž.

Prírodný kameň a jeho použitie v interiéroch

Prírodný kameň a jeho použitie v interiéroch
Kameň rovnako ako drevo sú základné prírodné materiály, ktoré sprevádzajú človeka od jeho úplných počiatkov a v súčasnosti sa vo veľkej miere vracajú do modernej architektúry. Sú populárne vďaka svojej odolnosti, ľahkej údržbe, kvalite a dostupnej cene. Kamenný obklad v interiéri prináša nielen pocit luxusu, ale symbolizuje aj návrat k prírode a koreňom človeka. Interiérový obklad zaručuje zvýšenie atraktivity priestoru, zvýrazňuje estetiku a zaručuje elegantný a štýlový vzhľad.

Kameň v záhradnej architektúre

Kameň v záhradnej architektúre
Prírodné kamene sú vhodným prvkom, ktorý sa často začleňuje do modernej záhradnej architektúry. Ideálne dotvárajú priestor a v kombinácii s drevinovými a rastlinnými druhmi pôsobia prirodzene. Prírodné kamene sa dobre kombinujú s inými používanými materiálmi ako drevo, kov alebo sklo.